‘’ Özel Eğitime İhtiyaç Duyan Çocuklarımızın’’ Resim Sergisi

’ Özel Eğitime İhtiyaç Duyan Çocuklarımızın’’ yaptığı 3000’e yakın muhteşem resim,  heykel ve sanat eserlerini görmeye ve bu çocukları kucaklamaya davet ediyorum Siz değerli Dostlarımızı ; Öğretmen ve Öğrencilerimizi ..

 

Önemlidir : Çocuklarımız kapıda yoklama yapacaklar haberiniz olsun ,onların gözlerini yolda bırakmayın, istedikleri tek şey sevgi ve kendilerine olan öz güvenlerini kazanmak. Sizlere yaptıkları resimleri hediye edecekler.

Çocuklarımızın evlerine rahat dönebilmeleri için açılışı tam güne yaydık . Böylelikle sizlerde ögrencilerimizde istediğiniz saatte bizle olabilirsiniz.

 

Biz Portakalçiçeği olarak ; 9. yılımızda sanata verdiğimiz destekle 49 Ülkeden 919 Sanatçı , 29 Koloni, 69 Sergi, 39 Etkinlik 4 Onur ödülü, 3 Fuar, 9 Sanat buluşmasına, binlerce okula 100.000’den fazla çocuğumuza ve 5.000 den fazla engelli çocuğumuzun yüreğine dokunduk.

 

Yüzlerce çalışanıyla ulaştığımız bu başarıda ekibimizin emeği çok büyüktür.
Tabiki siz Ögretmenlerim ; Ögrencilerimiz ; Sanatçı ve Sanatsever dostlarımızın desteğini ve emeğini unutmak mümkün değil .

Sergimizi ziyaret ederek bu özel çoçuklarımı onurlandırmanızı Okulunuzdaki ögrencilere güzel bir sanat dolu gün yaşatmanızı arzu ediyoruz.

Hakan KÖRPİ
Portakalçiçeği Uluslararası Plastik Sanatlar Kolonisi
CEO

 

8 Kasım 2017 Çarşamba Saat: 10:30 / 20:30 MKM Çagdaş Sanat Galerisi / Beşiktaş / İstanbul

 

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0Email this to someone