MOTOSİKLET KULÜBÜNDEN ÖRNEK DAVRANIŞ….

Dünyaca ünlü Hells Angels Motosiklet kulübü Bosphorus Şubesi, barınak hayvanlarına yardım amaçlı bir organizasyon düzenleyerek bir çok canlının yardımına koşuyor. Hells Angels Motosiklet Kulübü Bosphorus Şubesi, 14 Mayıs tarihinde motosiklet tutkunlarına yönelik üçüncüsü düzenlenecek olan motosiklet sürüşü ve partisinden elde ettikleri geliri Yedikule Hayvan Barınağı’na bağışlayacağını belirterek, “Buradaki amacımız motosiklet tutkunlarını biraraya getirerek Yedikule Hayvan Barınağı’nda kendilerine yardım eli uzanmasını bekleyen patili dostlarımıza destek olmaktır.” açıklamasında bulundu. Sektörlerinde lider firmaların sponsorluğunda, çeşitli etkinliklerle beraber Canlı Müzik Grupları, Bikini Wash, DJ performansı ve Dans gösterileri gibi eğlence faaliyetlerinin de yer alacağı Poker Run organizasyonunda, Türkiye’de motosikletçi tarzına sahip kadınların bulunduğu ve taçlandırılması gerektiği fikriyle yola çıkılan “Biker Queen Turkey” adlı tarz yarışması da bu yıl ikinci kez düzenlenecektir.

*Hells Angels Motosiklet Kulübü Hakkında: Amerika’da kurulduğu 1948 yılından bu yana dünyanın en büyük ve en köklü motosiklet kulubüdür.

Ülkemizde 2009 yılında kurulmuş olup faaliyetlerine ve bir çok sosyal sorumluluk projesine imza atmaya devam etmektedir.

Etkinliğin Web Sayfası: http://www.pokerruntr.com/

Etkinliğin Facebook Sayfası: https://www.facebook.com/PokerRunBikerQueenTurkey/

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0Email this to someone