Yüzlerce Harley Davidson Tutkunu 1. Harley Davidson Antalya Rallisi’nde buluştu

1st. Harley-Davidson Antalya Rally – 2015 

 

4 ülke 280 motor, 450 Harley Davidson tutkununun katilimlariyla gerçekleşen etkinliğin takvimi şu şekildeydi;

 23 Nisan

 

-Harley Davidson Antalya’da karşılama ve otele yerleşme

-Anadolu Park’da hoş geldin yemeği ve partisi. Yemekte HOG Antalya Chapter Üyesi Aycan Dağıstanlı ve ekibi sahne alarak eğlenceli bir gece yaşattı. Sahneye motoru Harley-Davidson ile şarkı söyleyerek girmesi de ayrı bir sürpriz oldu.

 

24 Nisan:

 

-Ulupınar’a sürüş.

-Ulupınar’da yemek

-MAxx Royal’e sürüş ve Max Royal’de çay – kahve molası

-Nashira Park’a sürüş ve Akşam Yemeği

-Free Time

-Tudors Pub’da Rally Eğlencesi. Yine HOG Antalya Chapter Üyesi Aycan Dağıstanlı sahne aldı. Alkol alınacağı için, misafirler motorlarını otelde bırakarak, servisler ile Kaleiçine getirildi.

 

25 Nisan:

 

-Side’ye sürüş

-Side kent meydanında free time

-Antik Kent’de fotoğraf çekimi

-Manavgat’a sürüş ve Bot Turu

-Bot da yemek molası

-Antalya’ya sürüş

-Free Time

-Jolly Joker Concert Hall’da Rally Eğlencesi

 

26 Nisan:

 

-Sabah Harley Davidson Antalya’da kahvaltı ve uğurlama…

 

 

Günümüzde 130 ülkede 2 milyondan fazla üyesi bulunan H.O.G. Rusya’dan Suudi Arabistan’a, İzlanda’dan Japonya’ya, dünyanın dört bir yanında, 1.500 Chapter’ı ile en saygın ve önemli motosiklet grubudur.Kurulduğu günden itibaren dünyanın en saygın organizasyonlarını gerçekleştiren H.O.G. düzenlendiği etkinlikler ile de bulunduğu kentlere çok önemli katkılar sağlamaktadır.

Her yıl belirli ülkelerde resmi organizasyon programları ile duyrulan Harley-Davidson Rally etkinlikleri yüzbinlerce Harley-Davidson tutkununu ve çok sayıda turisti düzenlendiği şehre çekmekte ve bir cazibe merkezi yaratmaktadır.

Avusturya’nın küçük bir göl kasabası olan Faaker See 2014 senesinde düzenlenen Harley-Davidson Rally’de 100.000’den fazla Harley-Davidson motosiklet tutkununa ve 250.000’e yaklaşan ziyaretçi katılım sayısına ulaştı.

Amerika’da düzenlenen Sturgis Motosiklet Festivali ise 7.500 yerel sakini olan kasabaya her sene 750.000’den fazla Harley-Davidson tutkununu ve milyonlarca turisti çekmektedir.

Düzenlendiği şehirlere büyük marka değeri katan Harley-Davidson Rally’ler aynı zamanda milyonlarca dolarlık bir katma değer yaratmakta ve turizm için önemli fırsatları bereberinde getirmektedir.

Harley-Davidson Amerika, Antalya’yı resmi Rally planına dahil ederse biz de diğer ülkeler gibi her yıl uluslararası platformda düzenlenen Rally ile ülkemizde binlerce Harley tutkununu misafir edeceğiz…

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0Email this to someone